pH Su Arıtma Dergisi ile röportajımız

Başarının adresi: BB Arıtım

BB ARITIM, iki sınıf arkadaşı olarak ihtiyaçlarımızı ve hayatımızı idame ettirmek için giriştiğimiz bu iş hayal edemeyeceğimiz boyutlara ulaştı.

Merhaba, BB Arıtım kimdir? Sizi yakından tanıyabilir miyiz?

BB ARITIM 29 Haziran 2015’de kurulmuş olup, Bursa Görükle’de perakende satış ile faaliyete başlamıştır. 2017’de rotasını yedek parça üretimine çevirip su arıtmaya dair yedek parçalar üretmeye başlamış, 2021 Ocak itibariyle sektörde daha iyi hizmet verebilmek için 1000 m² fabrikaya geçip daha istikrarlı şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

BB Arıtım markasının kuruluş hikâyesi nasıl oldu?

Üniversite için geldiğimiz Bursa Uludağ Üniversitesi’nde iki sınıf arkadaşı olarak ihtiyaçlarımızı ve hayatımızı idame ettirmek için giriştiğimiz bu iş hayal edemeyeceğimiz boyutlara ulaştı. Necdet Benek ve Emre Bolat olarak soyadlarımızın baş harflerinden esinlendiğimiz BB ARITIM, iki sınıf arkadaşının sınırlı imkân ve zorluklar içinde kurduğu bir firmadır.

Su arıtma sektöründe kendinizi nerede görüyorsunuz?

Öncelikle hepimiz sektör için büyük emeklerle çalışıyoruz. Derginizde yer alan tüm diğer firmalar gibi bizler de su arıtma sektörünün önemli oyuncularından biriyiz. Toptan ve ara toptanın aksine biz aslında tedarikçi bir firmayız. Fiyatlarımız da yurt dışı ile rekabet ediyor, yerli üretim için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Hangi alanlarda faaliyet göstermektesiniz?

Firma olarak ilke edindiğimiz şeylerden birisi de sektördeki tüm ürünleri yapamayacağımız daha doğrusu yapmamamız gerektiği. Belirli spesifik ürünler ve yedek parça gruplarından bazılarının yapımında ve sahip olduğumuz kalıp atölyemizde plastik enjeksiyon kalıplarının yapımında faaliyet göstermekteyiz.

Dergimiz hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Sektördeki gelişmeleri, başarıları, haberleri bizim dışımızda birçok kurum ve kuruluşa ulaştırdığınız için, su arıtmanın da bir sektör olduğunu insanlara anlatmaya çalıştığınız için pH Su Arıtma Dergisi ailesine kendim ve firmamız adına teşekkürü bir borç bilirim. Başarılarınızın devamını dilerim.


Kaynak: https://www.phsuaritmadergisi.com/basarinin-adresi-bb-aritim/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir